Akcesoria pływackie


Akcesoria pływackie

Jednym z ważniejszych akcesoriów pływackich jest czepek kąpielowy, który poprawia aerodynamikę i zapewnia komfort podczas pływania. Na stronie naszego sklepu można znaleźć bogatą ofertę kolorowych czepków, stworzonych z różnych surowców.

Dostępne akcesoria pływackie:

  • czepki wykonanego z materiału (lycry)
  • czepki silikonowe i lateksowe
  • czepki materiałowe idealne dla długich włosów

Czepek pływacki jest ważnym elementem podczas pływania dlatego wybierzmy ten, który świetnie się sprawdzi pod względem ochrony ale i wygody.

Filtruj według
Rozmiar
kolor podstawowy
Producenci
Cena
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako "RODO") pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z serwisu www.dobrzeubrana.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając "Kontynuuj", zamykając ten komunikat lub przechodząc do serwisu www.dobrzeubrana.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez firmę ABICOM sp. z o.o. z siedzibą w Tyczynie (KRS 0000650198) i Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych, włączając ich analizowanie i profilowanie. O warunkach przechowywania cookies decydujesz sam poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.