Elegancki peniuar damski Blanka zapinany na dwa guziki to klasyczny model występujący w dwóch kolorach: ecru i burgundowym. Peniuar został uszyty z jedwabiu wiskozowego, który jest ceniony materiałem ze względu na swoje właściwości.
Elegancki peniuar damski Blanka zapinany na dwa guziki to klasyczny model występujący w dwóch kolorach: ecru i burgundowym. Peniuar został uszyty z jedwabiu wiskozowego, który jest ceniony materiałem ze względu na swoje właściwości. Peniuar dostępny jest w rozmiarze od 36 do 50.
Klasyczna elegancja
Peniuar Blanka jest fasonem prostym, klasycznym, a tym samym szykowym i niezwykle eleganckim. Peniuar zapinany jest pod biustem na dwa guziki i posiada pionowe przeszycia, które pozwalają na podkreślenie kształtów figury. Rękawy mają długość 7/8. Całość wygląda niezwykle lekko i zwiewnie.
Jedwab wiskozowy
Peniuar Blanka wykonany został z najwyższej jakości jedwabiu wiskozowego, który jest materiałem o wysokiej higroskopijności i przepuszczalności powietrza. Jedwab wiskozowy ma właściwości hipoalergiczne i antybakteryjne, dzięki czemu jest bezpieczny dla delikatnej i wrażliwej skóry.
Zalety peniuaru Blanka:
- Elegancki fason,
- Marszczenia podkreślające kształty,
- Rękawy o długości 7/8,
- Wykonany z jedwabiu wiskozowego,
- Materiał bezpieczny dla wrażliwej skóry,
- Dostępny w dwóch kolorach: ecru i burgund,
- Dostępny w rozmiarze od 36 do 50.
Pomysł na prezent
Nasze produkty pakowane są z największa starannością w eleganckie pudełka, dlatego peniuar Blanka sam lub w połączeniu z jedną z naszych koszul nocnych to doskonały pomysł na prezent.
- cechy szlafroka
- cienki
krótki - Grupa wiekowa
- Dorośli
- Płeć
- Damski
- kolor podstawowy
- beżowy
czerwony - parametry
- plus size
- cechy materiału
- wiskoza
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Wyraź opinię
Zgłoszenie opinii wysłane
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana