Wkładki żelowe, Julimex
Wkładki żelowe, Julimex
Wkładki żelowe, Julimex
Wkładki żelowe, Julimex

Wkładki żelowe, Julimex

10772
Ostatnie sztuki w magazynie
15,22 zł
Miękkie wypełnione płynnym silikonem wkładki pozwalają korektę kształtu piersi i dostosowanie ich rozmiaru do dowolnie wybranego stanika. Uroczo podnoszą oraz modelują biust.
Kolor
  • transparentny
Rozmiar

 
Miękkie wypełnione płynnym silikonem wkładki pozwalają korektę kształtu piersi i dostosowanie ich rozmiaru do dowolnie wybranego stanika. Uroczo podnoszą oraz modelują biust. Nadają bardzo ponętnego wyglądu oraz biust wizualnie staje się większy.

Skład: 97% silikon, 3% poliuretan.
Materiał dominujący
silikon
Skład surowcowy
3% poliuretan97% silikon
Grupa wiekowa
Dorośli
Płeć
Damski
kolor podstawowy
przeźroczysty
5906713255032
Łączna liczba komentarzy (0) na ocenę:
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zobacz także

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako "RODO") pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z serwisu www.dobrzeubrana.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając "Kontynuuj", zamykając ten komunikat lub przechodząc do serwisu www.dobrzeubrana.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez firmę ABICOM sp. z o.o. z siedzibą w Tyczynie (KRS 0000650198) i Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych, włączając ich analizowanie i profilowanie. O warunkach przechowywania cookies decydujesz sam poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.