Lista produktów marki Marko

Marko specjalizuje się w produkcji kostiumów kąpielowych. W asortymencie można znaleźć stroje kąpielowe jednoczęściowe oraz dwuczęściowe, tunkini oraz pareo.

Marko producent strojów kąpieloweych

Marko to firma specjalizująca się w produkcji kostiumów kąpielowych, jednoczęściowych, dwuczęściowych, a także tunkini oraz pareo.Doskonały wybór dla Pań, które szukają klasyki i elegancji. Wofercie można znaleźc proste, minimalistyczne wzory, jak i bardziej kreatywne i rzucające się w oczy detale.Tunkini, czyli stroje kąpielowe z dłuższym topem, to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zakryć bardziej swoją sylwetkę, ale jednocześnie wyglądać modnie i atrakcyjnie. Oferujemy różnorodne fasony tunkini, które podkreślają sylwetkę i dodają pewności siebie.

Pareo idealny dodatek do strojów kąpielowych

Pareo to niezbędny dodatek na plaży, którym można przykryć biodra, ramiona lub ochronić się przed słońcem. Pareo są wykonane z lekkich i przyjemnych w dotyku materiałów, dzięki czemu są wygodne i stylowe.Kostiumy kąpielowe są starannie zaprojektowane i wykonane, aby zapewnić doskonały komfort i wygląd na plaży czy przy basenie.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako "RODO") pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z serwisu www.dobrzeubrana.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając "Kontynuuj", zamykając ten komunikat lub przechodząc do serwisu www.dobrzeubrana.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez firmę ABICOM sp. z o.o. z siedzibą w Tyczynie (KRS 0000650198) i Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych, włączając ich analizowanie i profilowanie. O warunkach przechowywania cookies decydujesz sam poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.