Lista produktów marki Attractive

Firma Attractive to jest to czego potrzebują Twoje stopy - od szalonych skarpetek, przez balerinki po zabawne pantofle. Producent Attractive posiada szeroki asortyment dla kobiet i dzieci oraz mężczyzn

Attractive - wyjątkowe skarpety

Firma Attractive to jest to czego potrzebują Twoje stopy - od szalonych skarpetek, przez balerinki po zabawne pantofle. Producent Attractive posiada szeroki asortyment dla kobiet i dzieci oraz mężczyzn i młodzieży. Atrakcyjna gama modeli oraz kolorystki powoduje iż każdy znajdzie coś dla siebie z oferty firmy. Wygodne i praktyczne pantofle oraz balerinki w niepowtarzalnych wzorach np. bawełniane pięciopalczaste skarpetki w modne kolorowe paski, dla tych co lubią zwierzaki firma poleca skarpetki z maskotkami np. misie, kotki i pieski. Większość modeli posiada system antypoślizgowy, co jest bardzo wygodne i praktyczne dla osób co nie lubią nosić pantofli. Bajecznie kolorowe skarpetki z grzechotkami zachwycą każdego niemowlaka.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako "RODO") pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z serwisu www.dobrzeubrana.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając "Kontynuuj", zamykając ten komunikat lub przechodząc do serwisu www.dobrzeubrana.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez firmę ABICOM sp. z o.o. z siedzibą w Tyczynie (KRS 0000650198) i Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych, włączając ich analizowanie i profilowanie. O warunkach przechowywania cookies decydujesz sam poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.