Lista produktów marki Mat

Bielizna Mat to idealna oferta dla kobiet romantycznych, odważnych i eleganckich, które nie boją się eksponować swojego najpiękniejszego ja. W naszej bogatej ofercie znajdziesz staniki, figi, gorsety, stringi oraz seksowne pasy do pończoch firmy Mat.

Bielizna damska Mat

Bielizna Mat cieszy się dużym uznaniem klientek zarówno, w kraju jak i za granicą. Firma powstała w 1995 r. i od tego czasu stale się rozwija. Piękne hafty, gipiury i koronki, które w połączeniu z doskonałym wzornictwem oraz precyzyjnym podążaniem za nurtami mody, tworzą produkty niezwykle eleganckie i wyrafinowane.Produkty wykonane z wysokogatunkowych tkanin satynowych i eleganckich dzianin, które zapewniają nie tylko piękny wygląd, ale także doskonałe dopasowanie. Dodatkowo, biżuteryjne akcenty i zalotne kokardki nadają naszym produktom niepowtarzalnego uroku. Bielizna Mat to nie tylko zwykła bielizna, to wyraz Twojej osobowości i indywidualnego stylu.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako "RODO") pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z serwisu www.dobrzeubrana.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając "Kontynuuj", zamykając ten komunikat lub przechodząc do serwisu www.dobrzeubrana.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez firmę ABICOM sp. z o.o. z siedzibą w Tyczynie (KRS 0000650198) i Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych, włączając ich analizowanie i profilowanie. O warunkach przechowywania cookies decydujesz sam poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.