Lista produktów marki Angelika

Angelika polska marka wysokogatunkowych majtek damskich. Oferuje bawełniane figi damskie z wysokim stanem, mocno zabudowane.

Bawełniane majtki damskie Angelika

Angelika to polska marka bawełnianych majtek damskich. Produkuje wysokiej jakości bieliznę damską. W ich ofercie znajdziesz przede wszystkim cenione przez klientów figi damskie Angelika. Produkty Angelika charakteryzują się użyciem doskonałych materiałów, miękkiej, oddychającej i przyjemnej w dotyku bawełny. Ze względu na swój krój figi te cieszą się dużą popularnością wśród starszych kobiet. Majtki te są wysokie i mocno zabudowane oraz wykonane w całości z bawełnianych materiałów.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako "RODO") pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z serwisu www.dobrzeubrana.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając "Kontynuuj", zamykając ten komunikat lub przechodząc do serwisu www.dobrzeubrana.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez firmę ABICOM sp. z o.o. z siedzibą w Tyczynie (KRS 0000650198) i Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych, włączając ich analizowanie i profilowanie. O warunkach przechowywania cookies decydujesz sam poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.