Lista produktów marki Funny Day

Funny Day to Polski producent, który od lat szyje bieliznę damską, męską i dziecięcą. 

Funny Day piżamy, koszule nocne Funny Day - jagna.pl

Funny Day to Polski producent, który od lat szyje bieliznę damską, męską i dziecięcą. Bielizna Funny Day tworzona jest z doskonałej jakości wytrzymałych tkanin bawełnianych, koronkowych. Materiały pochodzą od renomowanych producentów, którzy gwarantują najwyższą jakość surowca. Bawełna wykorzystywana do produkcji bielizny z dodatkiem elastanu idealnie dopasowuje się do ciała, a ekskluzywne koronki i delikatne gumki dają oszałamiający efekt. 

Tworząc swojee produkty, producent stosuje technologię „gładkiego naszywania gumki”. Dzięki temu szwy są płaskie, delikatne, a bielizna nie uciska ani nie gryzie. Dlatego też komfort użytkowania produktów Funny Day jest nieporównywalnie większy.

Z oferty produktów Funny Day dostępnych na stronie sklepu jagna.pl polecamy:

  • bielizna damska: figi (bikini, midi bikini, tanga, classic bikini, maxi bikini, stringi), bielizna nocna (koszulki, komplety),
  • bielizna męska: koszulki

Wszystkie dostępne na naszej stronie internetowej w przystępnych i konkurencyjnych cenach.

 

 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako "RODO") pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z serwisu www.dobrzeubrana.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając "Kontynuuj", zamykając ten komunikat lub przechodząc do serwisu www.dobrzeubrana.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez firmę ABICOM sp. z o.o. z siedzibą w Tyczynie (KRS 0000650198) i Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych, włączając ich analizowanie i profilowanie. O warunkach przechowywania cookies decydujesz sam poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.