Lista produktów marki Sloggi

 Bielizna damska, bielizna męska Sloggi

Sloggi to marka, która od wielu lat zachwyca kobiety i mężczyzn doskonałą jakością i prostym wzornictwem. Bielizna sloggi to doskonałej jakości miękkie materiały i szalenie komfortowe kroje. Sloggi to bielizna do noszenia na co dzień nie powodująca otarć i podrażnień. Oddychające, miękkie materiały Sensitive Touch, z których wykonane są majtki Sloggi, charakteryzują się wysoką jakością i zapewniają idealne dopasowanie, brak metek oraz szwów gwarantuje niezrównany komfort noszenia. Bielizna Sloggi w większości nie posiada szwów, dzięki czemu dobrze dopasowuje się do sylwetki i nie odznacza się pod ubraniem.

To właśnie marka Sloggi jako pierwsza zastosowała innowacyjną technologię w produkcji bielizny, jako pierwsi wprowadzili technologię laserowego cięcia bielizny, zastępując tradycyjne taśmy i szwy. Sloggi jako pierwsze zaprojektowało majtki z domieszką Lycra®. Projektanci Sloggi dbają o poczucie komfortu kobiet i mężczyzn każdego dnia.

Bielizna damska Sloggi:

Bielizna męska Sloggi

  • bokserki
  • slipy
  • t-shirty

Sloggi to gwarancja komfortu i zadowolenia na co dzień. 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako "RODO") pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z serwisu www.dobrzeubrana.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając "Kontynuuj", zamykając ten komunikat lub przechodząc do serwisu www.dobrzeubrana.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez firmę ABICOM sp. z o.o. z siedzibą w Tyczynie (KRS 0000650198) i Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych, włączając ich analizowanie i profilowanie. O warunkach przechowywania cookies decydujesz sam poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.