Lista produktów marki Brubeck

Brubeck jest producentem komfortowej bielizny oraz odzieży typu outdoor. Firma powstała w 2005 w Zduńskiej Woli. Brubeck bielizna przeznaczona jest dla.

Bielizna i odzież Brubeck

Brubeck bielizna przeznaczona jest dla zawodowych sportowców jak i amatorów. Bielizna Brubeck to wygodna bielizna bezszwowa wykona z oddychającej bawełny z domieszką włókien. Bielizna jest antyalergiczna i bakteriostatyczna. Produkty te charakteryzują się dobrym dopasowaniem do sylwetki i optymalnym krojem. W swojej ofercie posiada wiele produktów dla kobiet i mężczyzn m.in. koszulki z długim i krótkim rękawem oraz na szelkach. Kalesony termoaktywne nie pozwolą na zmarznięcie nawet w najchłodniejsze dni. Biustonosze bezszwowe dla kobiet aktywnych pozwalają na swobodę ruchów. Te same właściwości mają figi i stringi oraz bokserki i szorty.

Bielizna termoaktywna brubeck

Bielizna termoaktywna brubeck to perfekcyjne wykonanie z najlepszej jakości wełnianych oraz bawełnianych włókien. Świetnie odprowadzają pot i parę wodną, pozostawiając skórę suchą. Wykonane z najlepszej jakości włókien wełnianych oraz bawełnianych, które w perfekcyjny sposób ochraniają ciało.

Bielizna brubeck

Marka Brubeck posiada w swojej ofercie bieliznę dla tych, którzy aktywnie uprawiają sport ale i dla tych którzy uwielbiają odpoczynek ale i wygodę. Bieliznę termoaktywna to inaczej bielizna oddychająca która świetnie współgra z naszym ciałem.

Bielizna termiczna brubeck

W ofercie marki Brubeck można znaleźć bieliznę codzienną i bieliznę sportową, wykonaną z najlepszego gatunku wełny. Każdy rodzaj skonstruowany jest tak, aby prawidłowo wymieniać ciepło pomiędzy organizmem a otoczeniem.

Bielizna codzienna.:

 • dwuwarstwowa budowa dzianiny która pomaga w szybszym odprowadzaniu wilgoci
 • właściwa wentylacja
 • ochrona przed wychłodzeniem i przegrzaniem
 • do wyboru wykonanie płaskimi szwami lub bezszwowe

Bielizna sportowa:

 • sprawne odprowadzanie wilgoci
 • ochrona przed wychłodzeniem ale i przegrzaniem
 • wykonanie z antyalergicznego materiału
 • delikatny materiał, który zapobiega powstawaniu otarć
 • technologia bezszwowa

Bielizna termoaktywna damska brubeck

Bielizna z linii Comfort to zapewnienie delikatności ale i efektywności przy każdej aktywności fizycznej ale i przy odpoczynku. Możemy wyróżnić cztery kolekcje bielizny termoaktywnej:

 • comfort cotton
 • comfort wool
 • comfort night
 • fusion

Brubeck bielizna męska

W naszym asortymencie każda kobieta i każdy mężczyzna może znaleźć bieliznę termoaktywną idealną dla siebie. Jest to bardzo ważny element, który świetnie się sprawdza przy wykonywaniu aktywności fizycznych ale nie tylko. Ważna jest również wygoda podczas snu. Marka Brubeck w swojej kolekcji Comfort Night posiada bieliznę ipiżamy stworzone z myślą o wygodzie ale i komforcie podczas snu .

Brubeck bielizna termiczna

Przy niskim i umiarkowanym wysiłku fizycznym świetną propozycją jest kolekcja Fusion. Przeznaczona do codziennego użytku bielizna termoaktywna, wykonana z dwuwarstwowej tkaniny. Bielizna delikatna, bezszwowa która sprawdzi się pod każdym względem. Sprawne odprowadzanie potu i pary wodnej, pozostawiając skórę suchą.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.